Cena Viagry jest proporcjonalna, w zależności od ilości tabletek w opakowaniu. Za najmniejsze z dostępnych na rynku opakowań, w którym są cztery tabletki, zapłacimy 88 zł, co daje nam 22 zł za jedną pastylkę. Zaś w drugą stronę, jeśli zdecydujemy się na trzydzieści dwie tabletki zapłacimy aż 544 zł za opakowanie, co oznacza, że cena za jedną tabletkę wynosi 17 zł. Wraz z ilością pożądanych tabletek rośnie cena za ich opakowanie; jednocześnie wartość jednej jednostki leku maleje. Jest również możliwe kupowanie Viagry na tzw. blistery (potocznie nazywane „listkami”), z których każdy zawiera 4 pastylki.

Sprytna pułapka producentów, skłania do rozważenia najkorzystniejszego rozwiązania. Warto oszacować, czy zakup zbyt dużego opakowania nie będzie zbędną i obciążającą nasz portfel inwestycją. Biorąc pod uwagę przeciwwskazania dotyczące zażywania leku, może się okazać, że nie będzie okazji wykorzystać całego opakowania, a trzeba pamiętać, że jedna tabletka to niemały wydatek.

Lek jest wydawany na receptę, dlatego dobrym rozwiązaniem jest rozmowa z lekarzem, który wyjaśni działanie i zasady zażywania Viagry, aby oprócz przyjemnych efektów zaoszczędzić pieniądze i zdrowie.